20.12.2018 - 21.12.2018

Warszawa

1596 zł netto/os.

Sparx Enterprise Architect dla Kierowników Projektów

Sparx Enterprise Architect for Project Managers – ten kurs przeznaczony jest dla kierowników projektu oraz innych osób zaangażowanych w zarządzanie projektami z wykorzystaniem platformy Sparx Enterprise Architect (EA). Dostarcza on wiedzy z zakresu możliwości wspomaganie produkcji oprogramowania w pełnym cyklu życia oprogramowania: od modelowania (od analizy biznesowej, zbierania i zarządzania wymaganiami, analizy i projektowania, aż po testowanie oprogramowania).

Zobacz szczegóły Wyślij zgłoszenie

10.01.2019 - 11.01.2019

Warszawa

1596 zł netto/os.

Modelowanie architektury korporacyjnej za pomocą języka ArchiMate 3.0

Jednym z podstawowych zadań Architekta Korporacyjnego jest opisanie struktury przedsiębiorstwa, zdefiniowanie jego elementów i określenie relacji między tymi elementami. Można to zrobić na różne sposoby, ale po co wymyślać własne sposoby opisu korporacji skoro mamy utrzymywany przez renomowana organizację The Open Group standard – język ArchiMate!

Zobacz szczegóły Wyślij zgłoszenie

14.01.2019 - 15.01.2019

Warszawa

1596 zł netto/os.

Zwinna Analiza Biznesowa w praktyce

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak Analityk Biznesowy powinien funkcjonować w projektach, które są realizowane według paradygmatu Agile? Uczestnicząc w tym szkoleniu dowiesz się jakie są najpopularniejsze metodyki zwinne i jak w nie wpisuje się rola Analityka Biznesowego oraz nabędziesz umiejętności niezbędne do skutecznego pozyskiwania, gromadzenia, analizowania, zatwierdzania i propagowania wymagań w zwinnych projektach.

Zobacz szczegóły Wyślij zgłoszenie

16.01.2019 - 18.01.2019

Warszawa

2379 zł netto/os.

Sparx Enterprise Architect – szybki start

Enterprise Architect Quick Start – szkolenie zapewniające szybkie i efektywne zaznajomienie się z platformą modelowania wizualnego Sparx Enterprise Architect. Kurs dostarczając wiedzy o kluczowych funkcjach narzędzia ułatwiających komputerowe wspomaganie produkcji oprogramowania, umożliwia relatywnie szybkie wdrożenie platformy EA w celu znacznego zwiększenia efektywności procesu wytwórczego.

Zobacz szczegóły Wyślij zgłoszenie

21.01.2019 - 22.01.2019

Warszawa

1596 zł netto/os.

Sparx Enterprise Architect – modelowanie procesów biznesowych z wykorzystaniem notacji BPMN

Business Process Modelling using BPMN & Sparx Systems Enterprise Architect – szkolenie na którym zapoznasz się ze zdobywającą coraz większą popularność notacją graficzną stworzoną do modelowania procesów biznesowych i nauczysz się, jak korzystając z narzędzia Enterprise Architect odwzorowywać na diagramach zidentyfikowane procesy biznesowe.

Zobacz szczegóły Wyślij zgłoszenie

23.01.2019 - 25.01.2019

Warszawa

2200 zł netto/os.

Testowanie i zapewnienie jakości oprogramowania dla Analityków Biznesowych

Praca Analityka Biznesowego jest często łączona z innym obszarem obowiązków zawodowych. Takie łączenie ról zawodowych nazywane jest w modelu kompetencyjnym IIBA (Business Analysis Competency Model v3.0) rolami hybrydowymi (hybrid roles). Jeżeli łączysz obowiązki Analityka i Testera, Test Managera czy też członka zespołu zapewniającego jakość oprogramowania, to szkolenie jest dla Ciebie!

Zobacz szczegóły Wyślij zgłoszenie

28.01.2019 - 30.01.2019

Warszawa

2379 zł netto/os.

Modelowanie systemów w języku UML

Celem szkolenia jest przekazanie w skondensowanej formie wiedzy dotyczącej praktycznego stosowania języka UML w projektowaniu systemów informatycznych. Uczestnicy szkolenia poznają podstawowe i zaawansowane zasady modelowania w języku UML, a liczne ćwiczenia utrwalają zdobywaną wiedzę.

Zobacz szczegóły Wyślij zgłoszenie

18.02.2019 - 19.02.2019

Warszawa

1596 zł netto/os.

Inżynieria wymagań dla Analityków Biznesowych

Jednym z głównych zadań Analityka Biznesowego jest pozyskiwanie, dokumentacji i zarządzania wymaganiami. Tymi właśnie zagadnieniami zajmuje się Inżynieria Wymagań. To szkolenie dostarcza nie tylko praktycznej wiedzy, ale także przygotowuje do zdania egzaminu REQB® Certyfikowany Profesjonalista Inżynierii Wymagań (ang. Certified Professional for Requirements Engineering (CPRE)).

Zobacz szczegóły Wyślij zgłoszenie

28.02.2019 - 01.03.2019

Warszawa

1596 zł netto/os.

Doskonalenie procesów biznesowych

Prawdopodobnie żadna inna inwestycja w wiedzę tak szybko się nie zwraca jak poznanie sposobów doskonalenia procesów biznesowych. Na tym szkoleniu poznasz właściwe podejście związane z planowaniem i realizacją inicjatyw mających na celu poprawę skuteczności i efektywności procesów biznesowych.

Zobacz szczegóły Wyślij zgłoszenie

04.03.2019 - 05.03.2019

Warszawa

1596 zł netto/os.

Efektywne wdrażanie praktyk zwinnych

Produkcja oprogramowania wymaga nie tylko doskonałych kwalifikacji technicznych, ale też umiejętności sprawnego zarządzania projektem. Tempo zmian współczesnego świata wymusza ciągłe skracanie cyklu wytwórczego i obniżanie kosztów produkcji aplikacji. Dlatego też kluczową sprawą staje się opanowanie sztuki błyskawicznego reagowania na zmiany i sytuacje kryzysowe.

Zobacz szczegóły Wyślij zgłoszenie

06.03.2019 - 08.03.2019

Warszawa

2500 zł netto/os.

Zarządzanie wymaganiami przy pomocy przypadków użycia

Szkolenie kładzie nacisk na praktyczne aspekty zagadnienia i uczy jak efektywnie stosować technikę modelowania przypadków użycia do definiowania i dokumentowania wymagań spełniających potrzeby użytkownika. Wiedza metodyczna jest uzupełniana poprzez praktyczne ćwiczenia stosujące techniki poznawane w trakcie szkolenia.

Zobacz szczegóły Wyślij zgłoszenie