14.12.2020 - 16.12.2020

Szkolenie on-line

2500 zł netto/os.

Modelowanie systemów w języku UML

Celem szkolenia jest przekazanie w skondensowanej formie wiedzy dotyczącej praktycznego stosowania języka UML w projektowaniu systemów informatycznych. Uczestnicy szkolenia poznają podstawowe i zaawansowane zasady modelowania w języku UML, a liczne ćwiczenia utrwalają zdobywaną wiedzę.

Zobacz szczegóły Wyślij zgłoszenie

14.12.2020 - 15.12.2020

Szkolenie on-line

1700 zł netto/os.

Wprowadzenie do architektury korporacyjnej

Architektura Korporacyjna jest pomostem pomiędzy zdefiniowanymi na poziomie strategicznym kierunkami rozwoju i celami biznesowymi przedsiębiorstwa a środkami IT oraz krokami ich osiągnięcia. Dobrze zaprojektowana Architektura Korporacyjna zapewnia pożądaną elastyczności procesów biznesowych oraz ich zgodność z wytyczoną strategią firmy. Niniejsze szkolenie jest wprowadzeniem do tematyki architektury korporacyjnej i ukazuje, jaką wartość dodaną może przynieść właściwe nią zarządzenie.

Zobacz szczegóły Wyślij zgłoszenie

16.12.2020 - 17.12.2020

Szkolenie on-line

1700 zł netto/os.

Sparx Enterprise Architect – modelowanie procesów biznesowych z wykorzystaniem notacji BPMN

Business Process Modelling using BPMN & Sparx Systems Enterprise Architect – szkolenie na którym zapoznasz się ze zdobywającą coraz większą popularność notacją graficzną stworzoną do modelowania procesów biznesowych i nauczysz się, jak korzystając z narzędzia Enterprise Architect odwzorowywać na diagramach zidentyfikowane procesy biznesowe.

Zobacz szczegóły Wyślij zgłoszenie

18.12.2020

Szkolenie on-line

1000 zł netto/os.

Ekstrapolacyjna metoda pomiaru i estymacji rozmiaru funkcjonalnego systemów informatycznych COSMIC-FFP

Celem metody COSMIC jest dostarczenie standardowej metody pomiaru rozmiaru funkcjonalnego oprogramowania z dziedzin funkcjonalnych powszechnie znanych jako ”aplikacje biznesowe” (lub systemy zarządzania informacja, ang. MIS) i oprogramowanie czasu rzeczywistego. Metoda COSMIC została zaakceptowana przez ISO/IEC JTC1 SC7 w grudniu 2002 roku jako Międzynarodowy Standard ISO/IEC 19761.

Zobacz szczegóły Wyślij zgłoszenie

21.12.2020 - 22.12.2020

Szkolenie on-line

1700 zł netto/os.

Zwinna Analiza Biznesowa w praktyce

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak Analityk Biznesowy powinien funkcjonować w projektach, które są realizowane według paradygmatu Agile? Uczestnicząc w tym szkoleniu dowiesz się jakie są najpopularniejsze metodyki zwinne i jak w nie wpisuje się rola Analityka Biznesowego oraz nabędziesz umiejętności niezbędne do skutecznego pozyskiwania, gromadzenia, analizowania, zatwierdzania i propagowania wymagań w zwinnych projektach.

Zobacz szczegóły Wyślij zgłoszenie