Firma EDUSOLUTION powstała w 2006 roku w wyniku wydzielenia usług edukacyjnych działającej na rynku od 2000 roku firmy ISOLUTION.

EDUSOLUTION to firma szkoleniowa specjalizująca się w dostarczaniu wiedzy zwiększającej efektywność procesu wytwarzania oprogramowania poprzez udostępnianie sprawdzonych umiejętności i doświadczenia zawodowego naszych trenerów.

Nasi trenerzy to praktycy. Używają na co dzień technologii będących przedmiotem zajęć. Przed każdym szkoleniem aktualizują materiały szkoleniowe, aby uwzględnić wszystkie najnowsze trendy i nowości z zakresu oferowanego kursu.

Mówimy, jak jest naprawdę. Pokazujemy wszystkie jasne i ciemne strony inżynierii oprogramowania. Wierzymy, że da się robić oprogramowanie efektywnie zachowując jego wysoką jakość.

Dostarczamy naszym klientom praktycznej wiedzy pozwalającej optymalnie korzystać z nowoczesnych technologii informatycznych i doskonalić proces wytwórczy.

Co nas wyróżnia?

 • Doświadczenie

  Przeszkoliliśmy już ponad 3 000 osób z ponad 500 firm. Nasi instruktorzy to doświadczeni specjaliści, którzy przekazują nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim dzielą się swoją wieloletnią praktyką.

 • Dopasowanie

  Staramy się zawsze dostosowywać szkolenia do potrzeb naszych klientów. Uczestnicy mogą skontaktować się z trenerem przed rozpoczęciem szkolenia w celu przekazania swoich oczekiwań i określić, jakiej wiedzy potrzebują.

 • Zwinność

  Stawiamy na naukę poprzez ćwiczenia i gry szkoleniowe, a każda realizacja szkolenia jest niepowtarzalna i zaadaptowana do potrzeb uczestników. Nasze materiały szkoleniowe są ciągle udoskonalane i dostosowywane do zmieniającej się rzeczywistości. Forma, czas trwania i zawartość merytoryczna szkoleń kształtowana jest każdorazowo na podstawie gruntownej analizy wymagań zamawiających.

 • Jakość

  Skuteczność i jakość transferu wiedzy jest badana za pomocą ankiet po zakończeniu każdego szkolenia. Średnia ocen naszych szkoleń to 4,76 (oceny w skali 1 [ocena najniższa] – 5 [ocena najwyższa]).

 • Ciągłość

  Klientom korzystającym z usług i produktów ISOLUTION, oferujemy dodatkowe wsparcie merytoryczne w postaci dedykowanych szkoleń obejmujących swoim zakresem rozwiązania zastosowane w projekcie. Dzięki temu klient jest w stanie kontynuować dalsze prace samodzielnie, wykorzystując jedynie własne zasoby. Zachowana jest ciągłość projektu, a przede wszystkim wysoka jakość jego realizacji.

Rodzaje szkoleń

Szkolenia otwarte

Są to szkolenia w których uczestniczą pracownicy różnych firm chcący zdobyć dodatkowe umiejętności. Propozycja szkoleń otwartych znajduje się w zakładce TERMINARZ. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą i zakresem tematycznym realizowanych szkoleń otwartych. Przy delegowaniu na szkolenie otwarte więcej niż 5 osób, zalecamy organizację szkolenia zamkniętego.

Szkolenia zamknięte (in company)

Specjalnie dla Państwa dopasujemy program szkolenia uwzględniający potrzeby szkoleniowe pracowników jak i samej organizacji. Odpowiednio dobrany przez nas Trener w wybranym przez Państwa miejscu i czasie przeprowadzi profesjonalne szkolenie, po którym z pewnością zwiększy się efektywność pracy i świadomość rozwojowa Państwa pracowników. Po szkoleniu zostanie również przedstawiony Państwu raport ewaluacji szkolenia oraz propozycja ścieżki szkoleniowej pozwalająca na dalszą edukację zawodową. Szkolenia zamknięte organizujemy i prowadzimy na terenie całej Polski.

Nasi Klienci